19 12

آموزش Entity Framework 6 Code First - مقدمه

در این مباحث شما را با مفاهیم پایه ای Entity Framework آشنا خواهم کرد و همزمان نیز پروژه ای را شروع و به پایان می رسانیم. این نوشتارها و آموزش ها بر اساس دو کتاب زیر می باشد :

ادامه خبر

19 12

آموزش Entity Framework 6 Code First – بخش دوم

در بخش اول مقاله آموزش Entity Framework 6 Code First به بررسی اجمالی فریمورک انتیتی پرداختیم و پروژه ی دانشگاهی وانیا را توسط زبان برنامه نویسی MVC.Net و فریمورک EF6 آغاز کردیم.

ادامه خبر

19 12

آموزش Entity Framework 6 Code First - بخش اول

در بخش مقدمه با واژگان و نحوه ی کار entity framework آشنا شدیم و متوجه شدیم چرا باید از این تکنولوژی استفاده کنیم. حال در بخش اول سری مقالات «آموزش Entity Framework 6 Code First» وارد ویژوال استودیو شده و پروژه ی «دانشگاه وانیا» را شروع می کنیم.

ادامه خبر

19 12

۱۰ راهکار بازاریابی برای تجارت‌های کوچک

حتماً تا کنون با بیشمار مقالاتی روبرو شده اید که درباره ی رشد تجارت منتشر شده اند، با کمی دقت در اینگونه مقالات متوجه خواهیم شد اکثر راهکارهای مدیریتی و تبلیغاتی ارائه شده مربوط به تجارت های کلان و بزرگ می باشد.

ادامه خبر

19 12

قانون تجارت الکترونیک

مرتضی پورمحمد تعداد نظرات (0) ارسال شده در مجموعه : مدیریت

حتماً براتون پیش اومده که برای دریافت خدمات کسب و کار تجارت الکترونیکی مثل طراحی وب سایت به یک شرکت طراحی وب سایت مراجعه کردید، اما هنگام قرارداد یک نمونه قرارداد فرمالیته جلوتون گذاشتند و شما هرجای این قرارداد رو که میخونید نه متوجه میشید و نه میتونید اثبات کنید که طبق شرح قرارداد ، مجری نسبت به تعهدات پایبند نیست!

ادامه خبر

21 9

الفبای سئو - قسمت دوم

در قسمت اول الفبای سئو به نکات بسیار مهمی از حروف الفبای انگلیسی a تا I برایتان تشریح کردیم. در قسمت خاضر نیز به حروف دیگری از سئو خواهیم پرداخت

ادامه خبر

16 9

الفبای سئو - قسمت اول

حتما همه ی شما روزانه با کلی مطلب راجع به سئو در سطح اینترنت مواجه هستید ک هرکدام چیزهای متفاوتی برای گفتن دارند. وانیا به کیفیت محتوای منتشر شده در حال حاضر کاری ندارد. ولی خیلی از مفاهیم پایه ای هستند که در تمامی مطالب تکرار می شوند.

ادامه خبر

7 9

6 فاکتور مهم در سئو On-Page

سعی می کنیم در این مقاله به بررسی 6 نکته ی مهم در سئو On-Page بپردازیم تا با رعایت کردن این نکات بتواید سهم بسزایی از ورودی های خود را از موتورهای جستجوگر به دست آورید

ادامه خبر

11 8

در طراحی وب سایت از عکس استفاده کنید

تعداد نظرات (0) ارسال شده در مجموعه : طراحی وب سایت

عکس یکی از بهترین راه ها برای ترغیب خوانندگی بیشتر وب سایت شماست. مغز انسان با تصاویر به مراتب بیشتر از متن ساده تحریک می شود و راحت تر بر روی یک عکس کلیک می کند تا یک لینک متنی ساده.

ادامه خبر

8 8

9 قدم مهم در بهینه سازی وب سایت

از سال 2014 به بعد موتورهای جستجوگری همچون گوگل تلاش کرده اند تا فاکتورهای مختلفی را برای ارزش گذاری یک سایت در نظر گرفته اند.

ادامه خبرخبرنامه وانیا خبرنامه معتبر گوگل

Google Analytics Alternative Clicky