رنگ سال 2021 چیست؟

طراحی وب سایت

1400/07/07

رنگ سال 2021 چیست؟

رنگ سال 2021 چیست؟ رنگ سال را چه کسی انتخاب می کند؟ هر ساله شرکت پنتون که یک شرکت بزرگ برای کد گذاری رنگ هاست، رنگ سال را اعلام می کند. رنگ سال تاثیر مستقیمی در تولید کالا ها و یا بسته بندی آن ها دارد. رنگ سال 2021 مطابق با اعلام شرکت پنتون طوسی یا خاکستری و زرد می باشد. 

صفر تا صد طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

1400/06/24

صفر تا صد طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یکی از بحث های داغ روز است که امروزه توجه  بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها را به خود جلب نموده است. طراحی وب سایت دارای روش های اصولی و حساب شده ای است که با رعایت آن ها می توان به نتیجه دلخواهی دست یافت. در این مقاله به معرفی برخی از این اصول پرداخته شده است.

جایگاه یابی برند چیست؟

branding

1400/06/17

جایگاه یابی برند چیست؟

در سال های اخیر، نوآوری و کارآفرینی رشد بسیار ویژه ای را تجربه کرده است. سیری در مورد ثروتمندترین و موفق ترین افراد طول تاریخ هم این نکته را اثبات می کند که یکی از راه های موفقیت، کارآفرینی در حوزه های مختلف است. اگر شما هم می خواهید روند موفقیت را طی نمایید، به هیچ وجه نباید به فکر کپی برداری و تقلب باشید، بلکه می توانید برند خود را ایجاد کنید و با رعایت یکسری اصول، به موفقیت برسید. در ادامه با ما همراه باشید تا این اصول را به شما یادآور شویم.

آیا می خواهید علم داده را یاد بگیرید؟ ابتدا کدنویسی را بیاموزید

برنامه نویسی

1400/04/05

آیا می خواهید علم داده را یاد بگیرید؟ ابتدا کدنویسی را بیاموزید

سالیان زیادی است که در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب فعالیت دارم و با دوستان زیادی هم در ارتباط هستم. توصیه من پس از همکاری در چند سال گذشته با دانشمندان داده، این است که قبل از ورود به این علم ، ابتدا برنامه نویسی را یاد بگیرید.

وب سایت داشته باشیم یا شبکه های اجتماعی؟

طراحی وب سایت

1399/08/24

وب سایت داشته باشیم یا شبکه های اجتماعی؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاد که چرا وقتی من از شبکه های اجتماعی برای توسعه کسب و کارم استفاده می کنم باز هم به وب سایت نیاز دارم؟ این سوال خوبی هست و بعلاوه ما همیشه این سوال را می پرسیم، وب سایت یا شبکه اجتماعی؟

 

دیجیتال برندینگ چیست؟

branding

1399/07/26

دیجیتال برندینگ چیست؟

چه بخواهیم و چه نخواهیم، اینترنت نه تنها برای کسب و کارها و افراد وسیله­ی مناسبی شده است، بلکه برای زندگی روزانه نیز لازم است. بسیاری از مردم در طول روزهای هفته وقت بیشتری را به صورت آنلاین می­گذرانند ( شرکت وانیا بیشتر به این صورت هستند ...) و اینترنت بدون شک رفتن به مکان تقریبا هر چیزی است.