خدمات پس از فروش طراحی وب سایت

خدمات پس از فروش طراحی وب سایت

مفتخریم اعلام داریم اولین شرکتی طراحی وب سایت هستیم که خدمات پس از فروش ارائه می دهیم. خدمات پس از فروش طراحی وب سایت شرکت وانیا به شرح ذیل است :

  1. ممیزی دوره ای طراحی وب سایت : به این معنا که به صورت دوره های سه ماهه سایت شما را مورد بازبینی قرار می دهیم تا مشکل فنی نداشته باشد و ریپورت این ممیزی را برایتان ارسال می نماییم. این مورد جزو قراردادی که با یکدیگر امضا می نماییم موجود می باشد.
  2. ممیزی دوره ای مشتری : به این معنا که به صورت دوره ای فایل نظرسنجی برایتان ارسال و در خصوص نحوه ی پشتیبانی و ارائه محصولات و خدماتمان از شما نظرخواهی می نماییم، همچنین این ممیزی شامل نظرات و انتقادات شما نیز می شود. گزارش این برای تمامی مشتریان ارسال و مشتریان برای اطمینان از نتیجه و گزارش میتوانند با دیگر مشتریانمان تماس گرفته و نتایج را بررسی نمایند
  3. به روز رسانی های امنیتی وب سایت ها و گزارش این به روز رسانی ها و وضعیت امنیت
  4. به روز رسانی نرم افزارهای سایت اعم از ماژول ها و کامپوننت ها و ارسال گزارشات این به روز رسانی ها
  5. تغییر در افزونه های سایت در صورت نیاز . به عنوان مثال برخی مواقع یک شرکت دیگر از افزونه ی خود پشتیبانی نمی کند و یا به دلیل به روز شدن سیستم مدیریت محتوای وب سایت، این افزونه با کل سیستم هماهنگی ندارد، به همین علت مجبور به تعویض افزونه می شویم.
  6. ارسال جدیدترین مقالات مرتبط با طراحی سایت و بهینه سازی سایت به نحوی که تا کنون به زبان فارسی در اینترنت منتشر نشده باشد. به طور متوسط هفته ای دو مقاله برایتان ارسال می شود.
  7. آگاه سازی مشتریان از روندهای انجام پروژه و پشتیبانی های بعدی .
  8. ارائه مشاوره های کاربردی در طول روند تجارت به گونه ای که موجب رشد کسب و کار مشتری گردد. و ارائه گزارشی مفصل به دیگر مشتریان.
  9. تمامی فایل هایی که در طی مراحل راه اندازی وب سایت تهیه و طراحی و برنامه نویسی شده است را در قالب یک دی وی دی برایتان ارسال می کنیم. همچنین در طی پشتیبانی از تمامی تغییرات بک آپ و به صورت دوره های سه ماهه ذخیره می نماییم و در پایان زمان قرار داد برایتان ارسال می نماییم.
  10. استفاده از مشاوران برجسته و خبره در حوزه روانشناسی صنعتی و بازاریابی را در تمام روند انجام پروژه نه تنها به ما در خصوص بهتر انجام شدن پروژه ی شما کمک می کنند بلکه در صورتیکه شما نیز سوالاتی دارید ، این کارشناسان بهترین مشاوره ها را به شما خواهند داد.

پیشنهاد میکنیم جهت آشنایی با دیگر خدمات پس از فروش با وانیا تماس بگیرید...

تعداد بازدید از این مقاله : 5799 مرتبه