طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت تبلیغاتی طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت تبلیغاتی ، معمولا مربوط به شرکت های تبلیغاتی و چاپی و نیز پیک ها می باشد اما به معنای این نیست که سایت های آگهی نامه مانند نیاز روز و ایستگاه در این دسته نگنجند.

 

 پس می توان گفت طراحی وب سایت تبلیغاتی به دو دسته تقسیم می شوند : دسته ی اول شرکت های تبلیغاتی هستند که عموماً کار طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور و امثال این موارد انجام می دهند و دسته ی دوم سایت هایی هستند که صرفاً کارشان تبلیغات اینترنتی است.

اما هدف از راه اندازی وب سایت برای دسته اول ،ارائه خدمات تبلیغاتی از حالت چاپی به حالت آنلاین و آسان نمودن ارائه نمونه کارها از طریق سایت و نیز نمایش ریز خدمات شرکت تبلیغاتی و یا پیک می باشد. مهمترین نکته نیز در امر طراحی سایت تبلیغاتی، مسئله ی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگری مانند یاهو و گوگل می باشد. دلیل این امر هم کاملا مشخص است. شرکت تبلیغاتی باید بصورت آنلاین دیده شود. اگر سایت تبلیغاتی ای در کلماتی نظیر شرکت تبلیغاتی، سایت شرکت تبلیغاتی، کانون آگهی، چاپ بنر، سررسید، شرکت های چاپ بنر و تبلیغات و ... بالا بیاید، به راحتی می تواند مشتریان خود را ده ها برابر نماید. پس پیدا کردن مشتری از طریق سایت مهمترین هدف طراحی سایت های تبلیغاتی می باشد.

این موارد برای دسته ی دوم به چه نحوی است؟ مسلما مهمترین هدف از راه اندازی و طراحی وب سایت های تبلیغاتی درآمد زایی از طریق وب سایت می باشد. البته برای رسید به سایتی پر بازدید باید تلاش های فروانی نماییم، و البته موارد مهم و اصولی طراحی سایت را نیز برای وب سایت تبلیغاتی خود رعایت نماییم. در صورتی که موتور های جست و جو نتوانند در کلمات کلیدی مثل ثبت آگهی و ثبت تبلیغات رایگان، وب سایت ما را مشاهده نماین و به کاربران توصیه نمایند، قطعا کار ما بی ارزش و سود خواهد ماند. و همچنین حتی اگر توسط این موتور های جست و جو دیده شود ولی در انتهای لیست آنها قرار داشته باشد، باز هم ثمره ی کافی را برای ما نخواهد داشت، زیرا طبق آمار بسیاری از کاربران فقط صفحه اول لیست را مشاهده می نمایند.

در نهایت پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره از بخش پشتیبانی با وانیا تماس بگیرید تا بهترین مشاوران شما را دربهترین راه ممکن برای تجارتتان ، شما را راهنمایی کنند.

تعداد بازدید از این مقاله : 3685 مرتبه