بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت به تجارتتان کمک می کند تا از رقبایتان را پش سر بگذارید و قله های موتورهای جستجوگر را فتح نمایید

 

:: بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو چیست؟

بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎)‏ که گاهی در فارسی به آن سئو و در عام به آن بهینه سازی سایت گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه ( وب سایت ) یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. به صورت کلی وب‌ سایت هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند. برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل و یاهو می باشد.

:: تاریخچه سئو (بهینه سازی سایت)

امروزه با رشد اینترنت فروش خدمات اینترنتی هم افزایش یافته است. به همین روی وب مستران به فکر ارتقا سطح کیفی و کمی کار خود شدند و به این ترتیب بود که علم سئو پیشرفت کرد و شروعی جدی را آغاز کرد. علم سئو در اواسط دهه ۱۹۹۰ توسط وب مستر ها و مدیران سایتهای بزرگ شروع شد. در ابتدا همه وب مسترها می بایست تمام صفحات وب سایت خود را برای آمدن خزنده ها به سایت آنها ثبت می کردند تا در نهایت صفحات آنها در نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شد.

:: شاخص گذاری کردن

موتورهای جستجوی پیشتاز همچون Yahoo! ،Google و Bing از خزنده‌ها جهت یافتن صفحات برای نتایج جستجوی الگوریتمیک استفاده می‌کنند. صفحاتی که از داخل باقی صفحات ایندکس شده توسط موتورهای جستجو Link شده‌اند نیاز به ارسال به موتور جستجو نداشته و بصورت خودکار پیدا می‌شوند. بعضی از موتور‌های جستجو ازجمله !Yahoo سرویس پولی ارسال را پیاده می‌کنند که استفاده از خزنده‌ها را هم بصورت مجموعه‌ای از قیمت‌ها و نیز بصورت سیستم بها به ازاء هر Click، اجرا می‌کند. این برنامه‌ها معمولا قرارگیری در بانک اطلاعاتی موتور جستجو را ضمانت کرده و در قبال رتبه‌ای مشخص برای صفحه در لیست نتایج جستجو ضمانتی نمی‌کنند. دو فهرست اصلی اینترنتی یعنی Yahoo Directory و Open Directory Project، هردو نیاز به ارسال دستی و بررسی انسانی دارند. Google ابزاری به نام Google Webmaster Tools ارائه می‌دهد که در آن می‌توان نقشه سایت را توسط خوراک XML ایجاد کرده و بصورت رایگان ارسال نمود تا از یافته شدن تمام صفحات حتی صفحاتی که بصورت خودکار از طریق دنبال کردن Link‌ ها پیدا نمی‌شوند، اطمینان حاصل نمود. خزنده‌های موتور‌های جستجو می‌توانند به عوامل مختلفی در هنگام خزیدن در یک سایت توجه کنند. تمامی صفحات ایندکس نمی‌شوند. همچنین فاصله یک صفحه از ریشه سایت می‌تواند عاملی در پیدا شدن یا عدم آن توسط خزنده‌های موتورهای جستجو باشد. امروزه بسیاری از شرکتهای مطرح در دنیا به بررسی و اجرای خدمات سئو ( بهینه سازی سایت ) برای شرکتهای مختلف مشغول هستند.

 

ما تنها زمانی می توانیم کاری را تضمین کنیم که کنترل و مدیریت همه امور آن در اختیارمان باشد. این در حالی است که سئو و بهینه سازی سایت به عوامل و فاکتورهای متعددی وابسته است که بسیاری از آنها هر روز در حال تغییر و بروزرسانی هستند. از طرف دیگر گوگل نیز تاکید دارد هیچ تضمینی برای قرار گرفتن سایت در رتبه یک نتایج جستجویش وجود ندارد. پس تکلیف شرکت های ارائه دهنده سئو تضمینی چیست؟ جواب ساده است، هیچ تضمینی در کار نیست!

تعرفه بهینه سازی وب سایت

نکته : مدت زمان قرارداد ها کمتر از شش ماه نخواهد بود.

نکته : تمامی هزینه ها زمان عقد قرارداد دریافت خواهد شد.

نکته : در بهینه سازی سایت ، تضمین صد درصد وجود ندارد

 

 

# لیست امکانات پکیج اولیه پکیج سبز پکیج آبی پکیج قرمز
۱ آنالیز اولیه
۲ بهینه سازی کدهای سایت
۳ بهینه سازی محتوای اصلی ۳ کلید واژه ۳ کلید واژه ۴ کلید واژه ۵ کلید واژه
۴ بهینه سازی محتوای فرعی ۵ صفحه ۷ صفحه ۱۰ صفحه ۱۵ صفحه
۵ آنالیز کلمات کلیدی ۳ واژه ۴ واژه ۷ کلید واژه ۱۵ کلیدواژه
۶ معرفی به موتورهای جستجو
۷ آنالیز توسط یک ابزار حرفه ای ۱ ابزار ۲ ابزار ۳ ابزار
۸ آنالیز متخصصان وانیا ارائه داکیومنت ارائه داکیومنت + مشاوره
۹ آنالیز رقبا ۴ رقیب ۶ رقیب ۱۰ رقیب
۱۱ استراتژی محتوا
۱۲ استراتژی وب سایت
۱۳ استراتژی توزیع محتوا
۱۴ تعهد کلمات کلیدی ۲ واژه ۵ واژه ۱۵ واژه
۱۵ سئو داخلی ۲۰ صفحه ۳۰ صفحه ۵۰ صفحه
۱۶ بک لینک ۶ عدد ۸ عدد ۱۵ عدد
۱۷ ریپرتاژ ۲ عدد - ۴۰ خبرگذاری ۳ عدد - ۴۰ خبرگذاری ۵ عدد - ۴۰ خبرگذاری + ۳ خبرگذاری برتر
۱۸          
مبلغ پکیج   ۴.۰۰۰.۰۰۰ ۶.۰۰۰.۰۰۰ ۸.۰۰۰.۰۰۰ ۱۵.۰۰۰.۰۰۰
  •  تمامی مبالغ به تومان است.
  • ۳ خبرگذاری برتر عبارتند از : فارس - تسنیم - ایلنا یا ایسنا
  • واژگان کلیدی ترکیبی و حداقل دو سیلاب می باشند.
  • بهینه سازی برای واژگان تک سیلاب نیازمند بررسی جداگانه و هزینه ی جداگانه می باشد.
  • به علت رقابت در زمینه بهینه سازی وب سایت از ارائه نمونه کار به صورت آنلاین خودداری کردیم و در صورت تمایل می توانید پس از تماس و توافق لیست را دریافت و جهت تایید نیز با مشتریان در این زمینه تماس بگیرید و مطمئن شوید.
  • اعتبار تعرفه های فوق تنها تا اول مهرماه سال ۱۳۹۹ می باشد و پس از آن حداقل شامل ۴۰ درصد افزایش قیمت خواهد بود. 

 

سوالات متداول در خصوص بهینه سازی وب سایت

  • هزینه سئو سایت چقدر است؟

سئو سایت به مجموعه ای از خدمات و فعالیت هایی گفته می شود که طی آن می توانید وب سایت خود را در معرض نمایش درآورید و با جذب بازدید کننده و مخاطبان بیشتر از همین طریق به فروش و معرفی محصولات خود بپردازید و درآمدزایی کنید.

  • آیا سئو سایت پروسه زمان بری است؟

پاسخ این سوال بستگی به نوع وب سایت و کسب و کار شما و همچنین دارد و همچنین اعتبار و پیشینه شما نیز در این موضوع دخیل است. همچنین نوع کلمات کلیدی که انتخاب می کنید به میزان بسیار زیادی در پروسه سئو و بهینه سازی سایت شما موثر است. ممکن است با کلمات کلیدی آسان در بازه زمانی سه ماه موفقیت کسب کنید و برعکس کلمات کلیدی دشوار بازه زمانی بیشتری را می طلبد.

آیا تضمینی برای رسیدن به رتبه یک گوگل وجود دارد؟

خیر ، زیرا الگوریتم های گوگل مدام و به صورت دائم در حال تغییر می باشد و همین طور آنالیز سایت رقبا نیز کار دشواری می باشد. بنابراین اینکه با قاطعیت کامل بتوان تضمین کرد می توان در بازه زمانی خاصی به رتبه یک رسید کاملا حرف غیر منطقی و حتی غیر قانونی می باشد، با اینکه بسیاری از شرکت طراحی سایت این موضوع را برای مشتری تضمین کرده و تعداد پروژه های بیشتری را از این طریق دریافت می کنند اما پس از گذشت زمان و محقق نشدن این امر صاحب پروژهع می تواند به عنوان کلاه برداری از شرکت مورد نظر شکایت کند بنابراین هیچ تضمینی برای این کار وجود ندارد.

جهت بهینه سازی وب سایت هم اکنون با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۲۸۳۰۷۹۵

 

تعداد بازدید از این مقاله : 6739 مرتبه