طراحی وب سایت

طراحی وب سایت عموماً به دو نوع استاتیک و داینامیک صورت می پذیرد.

طراحی وب سایت

«طراحی سایت تخصص ماست»

طراحی وب سایت در دو روش استاتیک و داینامیک انجام می شود که روش اول تقریبا از رده خارج شده، زیرا در این روش مدیر وب سایت هیچگونه دسترسی به مطالب و تغییرات سایت ندارد و برای هر تغییر باید به طراح وب سایت مراجعه کند. در این روش طراحی وب سایت ارزان تمام می شود ولی هزینه های به روز رسانی آن بالا می باشد.

در روش داینامیک یا پویا طراح سایت به شما یک پنل مدیریت می دهد که بتوانید از آنجا مطالب و تصاویر خود را مدیریت کنید. تعرفه طراحی وب سایت در این روش بیشتر می باشد ولی هزینه های بعدی شامل به روز رسانی ندارد.

ساخت سایت با نرم افزار طراحی وب سایت که بسیار زیاد به چشم می خورد از نوع طراحی استاتیک می باشد که در آن خبری از پایگاه داده و دسته بندی اطلاعات و مدیریت و … نیست. مراحل طراحی وب سایت و یا درخواست طراحی وب سایت زیاد پیچیده نیست. به این صورت که شما ابتدا یک نام دامنه (Domain) برای سایتتان انتخاب می کنید مثلا vaniait.com سپس یک هاست (میزبان وب سایت شما) که این مورد را حتما با مشورت طراح سایتتان انجام دهید. البته ما هاست و دامنه هم ارائه می دهیم و کار شما را برای سفارش طراحی وب سایت آسان کرده ایم.

در طراحی وب سایت دو موضوع مهم وجود دارد، اول طراحی قالب سایت و دوم برنامه نویسی وب سایت که عملکرد آن را شامل می شود. خدمات طراحی سایت شرکت وانیا آی تی می باشد و در سراسر ایران مانند (تهران، مشهد، اصفهان، شیراز)و حتی در کشور های دیگر گسترش دارد، همانطور است که شما در نمونه طراحی سایت های ما سایت های با زبان های انگلیسی، ایتالیایی، عربی و … را می بینید.

شرکت طراحی سایت وانیا آی تی با سابقه ای چندین ساله در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد می کند قبل از اینکه با ما تماس بگیرید، ابتدا با مشتریانمان تماس حاصل فرمایید و در خصوص نحوه ی انجام پروژه و همچنین چگونگی پشتیبانی ما سوال فرمایید. هیچ تبلیغی برای ما بهتر از رضایت خاطر شما نیست. طراحی سایت برای شرکت ما همانند متولد شدن نوزادی است که به صورت امانت در اختیار شماست. مطمئن باشید این کودکان بسیار برای ما با ارزش هستند. و از هرگونه کمکی و پشتیبانی دریغ نخواهیم کرد.

864

خبرنامه وانیا خبرنامه معتبر گوگل

Google Analytics Alternative Clicky