طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی طراحی وب سایت صنعتی

خوشبختانه مدیران شرکت های صنعتی کشورمان امروزه بیش پدرانشان نسبت به تکنولوژی و اینترنت به خصوص زمینه طراحی وب سایت انعطاف به خرج می دهند به طوریکه داشتن یک وب سایت اختصاصی برای کارخانجات و یا شرکتهای صنعتی خود به مانند داشتن یک خط تولید اضافه است!

طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه ها و مراکز صنعتی جهت معرفی محصولات و یا فروش برخی از محصولات به صورت اینترنتی انجام می گیرد. با افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر یک از صنایع در صدد معرفی محصولات صنعتی خود و تمایز آنها با دیگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از این رو طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه ها و دیگر مراکز صنعتی کمک بسزایی را در به تحقق رساندن این امر کردند. طراحی وب سایت صنعتی دارای استاندراد های متمایزی می باشد که بدلیل اهمیت تجاری این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت می باشد ، کاربران در جستجوی کالا و خدمات مورد نیازشان وارد فضای اینترنت می شوند ، به همین دلیل طراحی وب سایت کاربر پسند، بهینه سازی شده مطابق استانداردهای سئو (بهینه سازی وب سایت) روز دنیا و مطابق اهداف واحد تولیدی یا صنعتی برای معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات در اولویت کاری ما قرار دارد. شرکت وانیا آی تی با چندین تجربه موفق در پیاده سازی و ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی مفتخر به ارائه خدمات منحصر بفردی به واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد. از جمله خدماتی که در طراحی وب سایت صنعتی می توان مد نظر گرفت عبارت است از:

معرفی کارخانه و هیات مدیره معرفی محصولات تولیدی و نحوه ی استفاده از هر محصول فروش آنلاین محصولات معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش بخش نظرسنجی کاربران درباره محصولات خریداری شده کاتالوگ محصولات کارخانه ارائه سرویس پشتیبانی به مشتریان از طریق سایت طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر و بسیاری بخش های دیگر که بسته به نیاز هر واحد صنعتی می توان به سایت اضافه کرد.

تعداد بازدید از این مقاله : 2738 مرتبه